PAR MUMS

2023. gada janvāris – gads un mēnesis , kad Baltijas jūras piekrastē uzņemt ciemos ikvienu, uzsācis atpūtas komplekss „Pazust Priedēs“ jeb „Pine Retreat“. 

No neiekārtotas piejūras meža nomales līdz cilvēka dzīvesstila atbilstošam atpūtas kompleksam. No idejas, kas radusies 2020.gada vasarā, līdz realizētam gala rezultātam trīs gadus vēlāk. „Pazust Priedēs“ saimnieku vēlme ir radīt ko tādu, kas nes pievienoto vērtību tā apmeklētājiem. Atpūtas kompleksā ir ne tikai nakšņošanas iespējas, bet arī dažāda veida iespējas, kas saistās ar mentālās veselības izzināšanu un uzlabošanu (sauna, sakrāli instrumenti ar meditāciju pamācībām, ēteriskās eļļas, retrīti vasaras sezonā u.c.). 

To visu padarot arī gaumīgu mūsdiena cilvēka acīm un tā vajadzībām – mūsdienīgs, ieturēts stils un iekārtojums, pielāgošanās dažādiem dzīvesveidiem, kā arī, vēlme būt pēc iespējas tuvāk dabai, vienlaicīgi neatņemot dabai tās raksturīgās iezīmes. Katram pašam ir iespēja atrast un saprast to, ko vēlas iegūt un paņemt sev, Pazūdot Priedēs. 

Šobrīd „Pazust Priedēs“ darbojas divas brīvdienu mājas un sauna, bet – tas noteikti ir tikai sākums.

Shopping Cart